Fjalė e urtė

Nuk mė lėnė zilet e mia tė dėgjoj ēokanet e tua.

Shpėrndarje


Nyja
Faqet interesante paraqiten kėtu .
Zgjedhni nga lista sė pari njė temė dhe pastaj njė adresė.