Fjalė e urtė

Ē'i bėn dhia shqemes, shqemja ia bėn lėkurės.

Shpėrndarje


Nyja
Faqet interesante paraqiten kėtu .
Zgjedhni nga lista sė pari njė temė dhe pastaj njė adresė.