Fjalė e urtė

Kapet si i mbyturi pas flokėve tė vet.

Shpėrndarje


Matematikė
  Nyjė
  Link   Olimpiada Ndėrkombėtare e Matematikės
Faqja zyrtare e Olimpiadės Ndėrkombėtare tė Matematikės
  Link   http://www.wolframalpha.com
Motor kėrkimi pėr matematikė dhe lėmi tjera shkencore dhe teknike.
  Link   http://blogumatematik.wordpress.com
Njė faqe me lajme tė reja nga matematika.