Fjalė e urtė

Kur s'ke grurė, e mirė ėshtė edhe thekra.

Shpėrndarje


Faqe personale
 
  Nyjė
  Link   http://www.elsie.de
Nė kėtė faqe tė internetit tė albanologut ROBERT ELSIE do tė gjeni libra, artikuj shkencorė, reēensione dhe intervista nga viti 1975 deri mė sot. Teksti i plotė i shumicės sė artikujve shkencorė mund tė shkarkohen kėtu nga interneti.