Fjalė e urtė

Hardhia e bėn rrushin, ferra e merr uratėn.

Shpėrndarje


Arsim
  Nyjė
  Link   Akademia e Shkencave e Shqipėrisė
Faqja zyrtare e Akademisė sė Shkencave tė Shqipėrisė.
  Link   Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovės
Faqja zyrtare e Akademisė sė Shkencave dhe tė Arteve tė Kosovės.
  Link   Revista Mėsuesi
Revistė arsimore, botim i Ministrisė sė Arsimit dhe Shkencės, Tiranė.
  Link   Universiteti i Tiranės
Faqja zyrtare e Universitetit tė Tiranės.
  Link   Universiteti i Prishtinės
Faqja zyrtare e Universitetit tė Prishtinės.
  Link   Universiteti Shtetėror i Tetovės
Faqja zyrtare e Universitetit Shtetėror tė Tetovės.
  Link   Universiteti i Elbasanit.
Faqja zyrtare e Universitetit tė Elbasanit.
  Link   http://www.asatrieste.it
Shoqata e Studentėve Shqiptare nė Trieste (ASAT)
  Link   Astronomy Picture of the Day