Fjalė e urtė

Bushtra qė nxiton shumė, pjell kėlyshė tė verbėr.

Shpėrndarje


Juridiksion

  Nyjė
  Link   www.Esat.Stavileci.com
Nė kėtė faqe, ndėr tė tjera, mund tė gjeni artikuj, intervista, letra tė hapura, mendime ndryshe dhe shkrime nga Esat Stavileci
  Link   Studenti i sė Drejtės
http://juridiksi.e-monsite.com ėshtė njė faqe mjaft interesante me tema tė larmishme nga shkenca, kultura, arsimi, drejtėsia, publicistika, historia etj.