Fjalė e urtė

Shpjer gojėn te buka e jo bukėn te goja.

Shpėrndarje


Fonetikė
Kundėrvėnia fonologjike /r/-/R/, rrafshim dhe reflekse nė gjuhėn e folur dhe tė shkruar
 
<< Fillimi < Prapa 1 Para > Fundi >>
Rezultati 1 - 1 / 1