Fjalė e urtė

Po s'pate shokun, pyet shkopin.

Shpėrndarje


Leksikologji
100 fjalėt mė tė shpeshta nė gjuhėn shqipe
Antonimet nė FGJSSH tė vitit 1980
Disa fjalė pėr fjalorėt e gjuhės sė sotme shqipe (2002) dhe Fjalorin e gjuhės shqipe tė M. Elezit
Fjala shqipe nė vend tė fjalės sė huaj
Fjalėt jostandarde nė FGJSSH tė vitit 1980
Fjalori i gjuhės sė sotme shqipe (Online)
Fjalorthi i botanikės
Fjalorthi i drejtėsisė
Fjalorthi i gjuhėsisė
Fjalorthi i historisė
Fjalorthi i zoologjisė
Frazeologjizmat nė FGJSSH tė vitit 1980
Kalket gjuhėsore e zvetėnojnė natyrėn e gjuhės sonė
Leksiku i huaj nė prozėn e Ernest Koliqit
Lokucionet foljore dhe njėsitė frazeologjike foljore
Lokucionet foljore nė Fjalorin e Frang Bardhit
Sa terma pėrmban FGJSSH i vitit 1980 dhe cila ėshtė struktura e tyre ?
Shkurtesat nė Fjalorin e gjuhės sė sotme shqipe tė vitit 1980
Struktura gramatikore e fjalėve me vizė lidhėse nė Fjalorin e gjuhės sė sotme shqipe
 
<< Fillimi < Prapa 1 Para > Fundi >>
Rezultati 1 - 19 / 19