Fjalė e urtė

Kush merr shtatė e prish tetė, s'ka nevojė pėr kuletė.

Shpėrndarje


Gjuhėsi kompjuterike
Eufemizmat, ironia dhe fjalėt me kuptim keqėsues nė FGJSSH tė vitit 1980
Fjalėt e urta nė FGJSSH
Fjalėt me kuptim tė figurshėm nė FGJSSH tė vitit 1980
Gjuha dhe kompjuteri
Homonimet nė FGJSSH
Pėrfshirja e fjalėve emėrtuese nė FGJSSH
Sa terma pėrmban FGJSSH i vitit 1980 dhe cila ėshtė struktura e tyre ?
 
<< Fillimi < Prapa 1 Para > Fundi >>
Rezultati 1 - 7 / 7