Fjalė e urtė

Pėr njė nder jeton njeriu.

Shpėrndarje


Analizė tekstore
Bekim Fehmiu nė vetėn e parė - vėshtrim gjuhėsor i librit "E shkėlqyeshme dhe e tmerrshme"
Fjalėt dhe shprehjet mė tė shpeshta nė veprėn e Kadaresė
Teksti dhe konteksti nė gjuhėn e veprės sė Ernest Koliqit
 
<< Fillimi < Prapa 1 Para > Fundi >>
Rezultati 1 - 3 / 3