Fjalė e urtė

Ku futet gjilpėra do tė futet dhe peri.

Shpėrndarje


Antonimet nė FGJSSH tė vitit 1980 Shtype E-mail
  Nė kėtė shkrim kemi vėnė nė pah pėrfshirjen e antonimeve nė Fjalorin e gjuhės sė sotme shqipe tė vitit 1980, meqė kemi vėnė re re se kjo kategori leksiko-gramatikore ka gjetur njė vend meritor nė kėtė vepėr kapitale tė gjuhės shqipe. Nė tė janė pėrfshirė tė gjitha llojet e pranueshme e tė mundshme tė antonimeve.

Lexo shkrimin e plotė (215 KB, PDF) . . .
Aktualizimi i fundit ( mė 26 tetor 2009 )
 
< prapa   para >