Fjalė e urtė

Kali nuk ka prask.

Shpėrndarje


Waclaw Cimochowski (1912-1982) Shtype E-mail
  Ėshtė njė ndėr ata albanolog tė huaj, tė cilėt tėrė veprimtarinė e tyre shkencore e pėrqendruan nė hulumtimin dhe studimin e gjuhės shqipe.

Lexo shrimin e plotė (PDF, 109 KB) ...
Aktualizimi i fundit ( mė 26 tetor 2009 )
 
< prapa   para >