Fjalė e urtė

Egjra prish edhe grurin.

Shpėrndarje


Sa po i kushtojmė kujdes pastėrtisė sė gjuhės shqipe? Shtype E-mail
Nė kėtė shkrim flitet pėr pėrdorimin e tepruar e tė panevojshėm tė fjalėve tė huaja nė gjuhėn e sotme shqipe dhe mundėsinė e   zėvendėsimit tė tyre, sa herė qė ėshtė e mundur, me fjalė e shprehje tė bukura burimore shqipe.

Lexo shkrimin e plotė (PDF, 89 KB) ...

Aktualizimi i fundit ( mė 26 tetor 2009 )
 
< prapa   para >