Fjalė e urtė

Nuk bie reja nė hithra.

Shpėrndarje


Gjuha e mediave dhe shkarjet kuptimore Shtype E-mail
Nė kėtė shkrim autori ka vėnė nė spikamė disa raste tė pėrdorimit jo tė drejtė tė disa ndėrtimeve gjuhėsore, vėshtruar nga aspekti  kuptimor- semantik, nė mediat tona tė sotme tė shkruara dhe elektronike.

Lexo shkrimin e plotė (PDF, 89 KB) ...

Aktualizimi i fundit ( mė 26 tetor 2009 )
 
< prapa   para >