Fjalė e urtė

I ngopuri se kupton tė uriturin.

Shpėrndarje


Si u bė Kosova "Kosovo"? Shtype E-mail
  Nė kėtė shkrim kemi sjellė disa tė dhėna tė argumentuara qė ēojnė nė pėrfundim se emėrtimi KOSOVO, qė ėshtė pėrdorur nė tė kaluarėn, po edhe sot, sidomos nga ndėrkombėtarėt, e ka burimin nga gjuhėt sllave, mė sakėt nga gjuha serbe dhe, si i tillė, meqė nuk pėrkon me natyrėn gjuhėsore tė shqipes, duhet shporrur sa mė parė qė tė jetė e mundur, sepse ne e kemi emėrtimin tonė KOSOVĖ..

Lexoje shkrimin e plotė (PDF, 104 KB) ...
Aktualizimi i fundit ( mė 14 nėntor 2009 )
 
< prapa