Fjalė e urtė

Nuk soset deti me lugė.

Shpėrndarje


Gjuha e mediave dhe disa shkarje kuptimore, II Shtype E-mail
 Nė kėtė shkrim tė shkurtėr autori ka vėnė nė spikamė disa raste tė pėrdorimit jo tė drejtė tė trajtave emėrore, tė pėrdorura gabimisht nė ligjėrimet e mediave tona tė shkruara dhe elektronike, tė cilat ai (autori) me tė drejtė i ka konsideruar si shkarje kuptimore, sepse bien ndesh me rregullat leksiko-gramatikore tė gjuhės sonė.

Lexo  shkrimin e plotė  (PDF, 93 KB ) ...

Aktualizimi i fundit ( mė 7 korrik 2012 )
 
< prapa   para >