Fjalė e urtė

Ujku qimen e ndėrron, po po zakonin s'e harron.

Shpėrndarje


Bekim Fehmiu nė vetėn e parė - vėshtrim gjuhėsor i librit "E shkėlqyeshme dhe e tmerrshme" Shtype E-mail
Pėrzgjedhja e kėsaj kumtese, nė radhė tė parė, ndėrlidhet me interesimin tonė pėr tė parė gjuhėn e autorit dhe ndėrtimin e tekstit, ngase Bekim Fehmiu, pas vdekjes, po i prezantohej publikut shqiptar edhe me njė formė tė veēantė komunikimi, me tė cilin nuk ishim mėsuar pėr tė gjallė tė tij.

Lexo shkrimin e plotė  (nė PDF 114 KB) ...
Aktualizimi i fundit ( mė 27 gusht 2012 )
 
para >