Fjalė e urtė

Puna e njeh njeriun.

Shpėrndarje


Fjalėt dhe shprehjet mė tė shpeshta nė veprėn e Kadaresė Shtype E-mail
Nė kėtė shkrim ėshtė vėnė nė dukje frekuenca e fjalėve apo e fjalėzave tė vetme, si elemente tė vetme tingullore-gjuhėsore, tė togjeve tė fjalėve dhe tė shprehjeve nė veprėn "Gjakftohtėsia" te Ismail Kadaresė, botuar kohė mė parė nė rrjetin elektronik. Zbėrthimi dhe pėrcaktimi numerik i tyre ėshtė bėrė me anė tė programit antconc.

Lexo shkrimin e plotė (PDF, 108 KB) ...
Aktualizimi i fundit ( mė 1 janar 2013 )
 
< prapa   para >