Fjalė e urtė

Kur ta varėsh zilen, duhet t'i biesh.

Shpėrndarje


Gjuha dhe kompjuteri Shtype E-mail
Nė kėtė shkrim shtjellohen disa tema tė pėrpunimit kompjuterik tė tė dhėnave
gjuhėsore nga fushat e fonetikės, e morfologjisė dhe e sintaksės.

Lexo shkrimin e plotė nė (PDF, 61,4 KB) ...
Aktualizimi i fundit ( mė 12 shtator 2013 )
 
< prapa   para >