Fjalė e urtė

Miza kur bėn krahė, harron folenė ku e ka.

Shpėrndarje


Gjuha, kultura dhe mendimi Shtype E-mail
    Nė kėtė punim seminari, autori Mentor Hajrizim ka paraqitur teoritė ose mendimet pėr rrjedhėn, origjinėn, pėrkufizimet dhe raportet midis gjuhės, kulturės dhe mendimit.A ka ardhur nė pėrfundim se raportet ndėrmjet tyre, domosdoshmėrisht, nuk mund tė jenė  nė pajtim nė mes vete, sepse ato herė janė tė arsyeshme e herė tė paarsyeshme.

Lexo shkrimin e plotė ( PDF, 161.01 KB)...
Aktualizimi i fundit ( mė 4 janar 2015 )
 
< prapa   para >