Fjalė e urtė

Burimin e mirė e ke edhe nė thatėsirė.

Shpėrndarje


Funksioni komunikativ i njėsive gjuhėsore dhe jogjuhėsore Shtype E-mail
   Nė kėtė shkrim autori ka bėrė pėrpjekje pėr t“i klasifikuar njėsitė gjuhėsore-sintaksore nga aspekti intencional, qė ėshtė edhe pika mė themelore e tė gjitha "akteve tė tė folurit".Me fjalė tė tjera, kėtu synohet tė paraqiten konturat kryesore tė njė klasifikimi nga aspekti pragmatik.

Lexo shkrimin e plotė (PDF, 14,9KB) ...
Aktualizimi i fundit ( mė 26 prill 2010 )
 
< prapa   para >