Fjalė e urtė

Miza kur bėn krahė, harron folenė ku e ka.

Shpėrndarje


Mbi disa shmangie gramatikore Shtype E-mail
Nė kėtė shkrim autori ka vėnė nė dukje disa shmangie gramatikore, siē ėshtė copėzimi i tepruar e  i panevojshėm dhe mospėrfundimi i njėsive kumtuese-sintaksore nė shkrimet e ndryshme tė mediave tona kėtu  ndėr ne nė Kosovė.
Lexo shkrimin e plotė (PDF, 10.5 KB) . . .
Aktualizimi i fundit ( mė 26 tetor 2009 )
 
< prapa   para >