Fjalė e urtė

E kthen gėzofin si tė jetė moti.

Shpėrndarje


Ēėshtja e mbarėshtrimit dhe e pėrfundimit jo tė drejtė tė njėsive sintaksore nė shtypin tonė Shtype E-mail
   Nė kėtė shkrim autori ka vėnė nė dukje tri raste tė mbarėshtrimit dhe tė pėrfundimit jo tė drejtė tė njėsive sintaksore-kumtuese nė faqet e shtypit tonė.

Lexo shkrimin e plotė ( PDF, 5.1 KB) . . .

Aktualizimi i fundit ( mė 26 prill 2010 )
 
para >