Fjalė e urtė

Fėmija mushtėkohet pas nėnės si ylli pas hėnės.

Shpėrndarje


Ēėshtje tė trajtimit dhe tė klasifikimt tė togfjalėshave emėrorė Shtype E-mail
Nė kėtė shkrim flitet pėr funksionin mė themelor tė togfjalėshave nė gjuhėn shqipe si dhe pėr klasifikimin e tyre qė ėshtė bėrė nga ana e studiuesve shqiptarė.  Nė kėtė shkrim kemi pėrfshirė edhe disa mėnyra tė klasifikimit tė kėtyre lloje togfjalėshave nė gjuhė dhe gjuhėsi tė tjera,   klasifikim ky tė cilin duhet ta ndjekim edhe ne nė gjuhėsinė tonė.
Lexo shkrimin e plotė (PDF, 114 KB) ...
Aktualizimi i fundit ( mė 26 tetor 2009 )
 
< prapa   para >