Gjuha dhe kompjuteri
Nė kėtė shkrim shtjellohen disa tema tė pėrpunimit kompjuterik tė tė dhėnave
gjuhėsore nga fushat e fonetikės, e morfologjisė dhe e sintaksės.

Lexo shkrimin e plotė nė (PDF, 61,4 KB) ...
Aktualizimi i fundit ( mė 12 shtator 2013 )