Ēėshtja e mbarėshtrimit dhe e pėrfundimit jo tė drejtė tė njėsive sintaksore nė shtypin tonė
   Nė kėtė shkrim autori ka vėnė nė dukje tri raste tė mbarėshtrimit dhe tė pėrfundimit jo tė drejtė tė njėsive sintaksore-kumtuese nė faqet e shtypit tonė.

Lexo shkrimin e plotė ( PDF, 5.1 KB) . . .

Aktualizimi i fundit ( mė 26 prill 2010 )